Oyun İstasyonu

GTA 5 Türkçe Yama Kaldırma

16.06.2020
11.604
oREKLAM ALANI
GTA 5 Türkçe Yama Kaldırma

İlk önce yamayı hazırlayan TechnoGame ekibine teşekkür eder ellerinize sağlık. Bu konu başlığında 2 sorunu çözüme kavuşturacağız ilk açıklayacağımız husus GTA 5 Online girerken yamayı nasıl deaktif veya aktif yapılır bunu anlacağız.

  • Adım 1: Oyunun kapalı olduğundan emin olun ve OpenIV’i açın. Üst menüden “Tools” sekmesine gelip “ASI Manager“a tıklayın.
  • Adım 2: Açılan pencerede “ASI Loader” bölümü “INSTALLED” veya “NOT INSTALLED” olarak gözükecektir. Yandaki butonu kullanarak kurulum durumunu değiştirebilir, yamayı aktif veya deaktif edebilirsiniz. INSTALLED: konumuna getirirseniz; Türkçe yama aktif olur ve GTA: Online’a giriş yapamazsınız. NOT INSTALLED: konumuna getirirseniz; alttaki “OpenIV.ASI” bölümü otomatik olarak devredışı kalacaktır. Türkçe yama deaktif olur ve GTA: Online’a giriş yapabilirsiniz.
  • NOT: Bu işlem yamayı kaldırmaz, sadece aktif veya deaktif eder. Yamayı tamamen kaldırmak için SSS bölümüne bakınız.

GTA 5 Türkçe Yamayı Nasıl Tamamen Kaldırırsınız

  • Yamayı kaldırmak için; OpenIV programında menüden “Tools”u seçip “ASI Manager”a tıklayın. Açılan penceredeki tüm seçenekleri kapalı konuma getirin. Daha sonrasında “Edit Mode”a girip ana dizindeki “mods” klasörünü silmeniz yamayı tamamen kaldıracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.