Oyun İstasyonu

GTA 5 Türkçe Yama

16.06.2020
1.117
oREKLAM ALANI
GTA 5 Türkçe Yama

Grand Theft Auto V’in %100 tüm metinleri kapsayan çeviri yaması. TechnoGame ekibinin uğraşları sonucu bu büyük yapım Türkçe çeviriye kavuşmuştur. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz. Ana görevler, yan görevler, rastgele olaylar, görev harici telefon görüşmeleri, karakter geçişindeki olaylar, sokakta rastgele konuşan insanlar, tüm SMS mesajları, tüm E-Posta mesajları, metin tabanlı internet siteleri, terapist bölümleri, sinema filmleri, TV programları, menü, yönetmen modu, video modu, aktivite menüleri, girilebilen dükkanların menüleri, başarımlar, tur otobüsü ile Vinewood turu hepsi %100 Türkçeleştirilmiştir. Rockstar Games tarafından oyuna gelen güncellemeler ile online mod da işe yaramadığı için çeviriler kaldırılmıştır. Online oynamak isteyenler mod’u kaldırması gerekmektedir.

Yalnızca Windows platformuyla; Steam, Epic Games ve Rockstar Games Launcher sürümleriyle uyumludur.

Kurulum Talimatları;

  • Adım 1: OpenIV programını indirin. Kurun ve dosyayı açın. GTA V’in “Windows” platformunu seçin. GTA V dizinini sorduğunda GTA V’in bilgisayarda kurulu olduğu dizini seçin.
  • Adım 2: Program açıldığında, yukarıdaki menüden “Tools” sekmesine gelip “ASI Manager“a tıklayın. Açılan pencerede “ASI Loader” ve “OpenIV.ASI” için “Install” tuşuna tıklayarak ikisini de kurun, onay penceresi çıkarsa onaylayın.
  • Adım 3: Tekrar “Tools“a gelip “Package Installer“a tıklayın. İndirmiş olduğunuz “.oiv” uzantılı yama dosyasını seçin, “Install“a tıklayın. Ekrana klasör seçenekleri geldiğinde “mods folder” seçeneğini seçin ve kurulumu başlatın.
  • NOT: Yamayı GTA 5 Türkçe yama V1.5 olarak indirmeniz gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.