Oyun İstasyonu

En İyi Ücretsiz Oyunlar

28.03.2020
2.123
En İyi Ücretsiz Oyunlar

Bilgisayarımıza indirebileceğimiz veya tarayıcı ile oynayabileceğimiz en iyi ücretsiz oyunları sizler için derledik gelin bakalım neler varmış.

Haunted PS1 Demo Disc

Resident Evil ve Silent Hill’e benzeyen 90’lı yılların korku temasını barındıran tuhaf, yaratıcı, ürkütücü bir oyunla karşı karşıyayız. 17 bölüm gibi farklı etapları olan ücretsiz oyunumuzda farklı bir deneyim yaşayacağınızı düşünüyoruz.

Bombergrounds: Battle Royale

Atari oyunlarında Bomberman oyunu hatırlayanınız var mı? İşte o klasik oyunun günümüz şartlarına göre düzenlenmiş hali ile karşımızda üstelik ücretsiz olarak 25 gerçek oyuncu ile kapışacağımız Battle Royale türünde olan oyunda rakiplerimizi patlatarak eleyerek arenanın birincisi olmaya çalışacağız. Eminim eğlenceli güzel vakit geçireceğiniz bu oyunu Steam den ücretsiz indire bilirsiniz.

Walking Simulator

Meşhur Kojima’nın Death Stranding oyununa ne kadar çok benzediğini anlamanız saniye almayacaktır. Yer çekiminin düşük olduğu ortanda kargoları yürüyerek bir yerden bir yere ulaştırmaya çalışacağız. Tabi sadece bu işi yürüyerek yapmayacağız çeşitli araçları kullanacağız. Boş zamanlarında oynayarak farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Walking Simulator’u Steam den ücretsiz bir şekilde indirip oynaya bilirsiniz.

Crusader Kings 2

Eski Avrupa’da bir hanedanı kontrol etiğimiz geniş derin bir strateji oyunu ile beraberiz. Total War oyunları seviyorsanız hiç durmadan indirin derim Steam’den ücretsiz bir şekilde indire bilirsiniz. Oyunun genişleme paketleri ile oyunun süresini baya uzata bilirsiniz.

Frog Fractions

Frog Fractions, öncelikle kurucu Jim Crawford’dan oluşan Twinbeard Studios tarafından geliştirilen 2012 tarayıcı oyunudur. Oyunu indirmeden tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. Oyunda meyvelere böceklerin sineklerin konmasını engellemek amaçlı, kurbanın dilini kullanarak bu haşereleri öldürmemiz lazım keyifli bir deneyim yaşayacağınız kesin.

Fortnite

Fortnite Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından yayınlanan bir co-op, sanal, online hayatta kalma oyunudur. 100 kişi ile oyun haritasına indiğimiz bu oyunda iyi silah kullanmak yetmiyor hayata kalmak için mükemmel el becerisi ile yapılar inşa etmeli ve rakiplerimi alt ederek hayatta kalmaya çalışacağız. Zaten dünya geneli popüler olan bu oyunu hala oynamadıysanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Hearthstone

Hearthstone: Heroes of Warcraft, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz dijital tahsil kart oyunudur. Çok popüler eğlenceli dijital kart oyunu hala oynamadıysanız bu tarz oyunlara ilginiz varsa kesinlikle oynamanızı öneririm. Sürekli gelişen güncellenen bu oyunda yani kart koleksiyonları toplamaya çalışacaksınız ve rakiplerini yenmek için avantaj sağlamaya çalışırken bu oyunda saatler harcamış olarak bulabilirsiniz kendinizi.

Warframe

Warframe, Digital Extremes’in Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirdiği oynaması ücretsiz, üçüncü şahıs nişancı, kooperatif oynanışlı oyundur. Bir bilim kurgu oyunu olan bu oyunda yeni güncellemeler ile kullanıcı kitlesini genişletiyorlar. Oyunda gezegen temalı büyük geniş açık alanlarda güzel vakit geçirebilirsiniz.

League of Legends

Riot Games tarafından geliştiren oyun dünya çapında büyük bir kitle oluşturmuş ve spor müsabakaları gibi turnuvaları düzenlenmiş ve e-spor olarak kabul görmüş büyük bir olay yaratan oyun hız kesmeden halen yükselişine devam etmektedir. Bu tarz oyunlara ilginiz varsa eminim zaten bu oyunu denemişsiniz hala denemediyseniz kesinlikle oynamanızı tavsiye ederiz.

Path of Exile

Path of Exile, Grinding Gear Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Diablo tarzı son derece derin karakter geliştirme ile aksiyon- RPG oyunudur. Kesinlikle bu tarz oyun sevenlerin denemesi gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.