Oyun İstasyonu

Marvel’s Spider-Man Hileleri ve Tam Çözümü PS4

Marvel’s Spider-Man Hileleri ve Tam Çözümü PS4

PlayStation 4 cihazlara çıkan belkide en iyi Spider-Man oyun olan Marvel’s Spider-Man’in en güncel ve kapsamlı hile kodlarını sizin için derledim.

Sonsuz XP: Base Token ödüllerini açmak için Fisk Hideout Construction görevini tamamladıktan sonra Greenwich’e gidin ve görevi istediğiniz kadar tekrarlayın. Spider-Man Yuri ile konuşmayı bitirdikten sonra, hem XP hem de 2.500 ek görev kazanması için başarıyla tamamlandı. Not: Bu bonus hedeflerini yerine getirmeden yapılabilir.

Tüm Takım Elbiseler: Satın almak üzere ilgili giysinin kilidini açmak için belirtilen görevi başarıyla tamamlayın;

Klasik Takım (Hasarlı) Nasıl Açılır: Başlangıç ​​görevini tamamladıktan sonra kullanıma sunulan “Eski Bir Şey, Yeni Bir Şey” görevini başarıyla tamamlayın. Özel Yetenek: Yok.

Gelişmiş Takım (standart kostüm) Nasıl Açılır: “Eski Bir Şey, Yeni Bir Şey” görevini başarıyla tamamla (1 sırt çantası, 2 suç). Özel Yetenek: Savaş Odağı – Hibrit biomembran kısa sürede odak üretir.

Klasik Takım Nasıl Açılır: “Eski Bir Şey, Yeni Bir Şey” görevini (2 sırt çantası, 2 suç) başarıyla tamamla. Özel Yetenek: Web Çiçeği – Havaya dalın ve görünürde her şeyi web üzerinden çekin.

Kırmızı Örümcek Nasıl Açılır: “Eski Bir Şey, Yeni Bir Şey” görevini (3 suç, 2 yer işareti) başarıyla tamamlayın. Özel Yetenek: Holo Decoy – Deneysel AR teknolojisi, bozulmadan önce düşmanlara saldıran şok edici çoklu Holo Süslemeleri üretiyor.

Kara elbise Nasıl Açılır: “Eski Bir Şey, Yeni Bir Şey” görevini (2 sırt çantası, 2 üs) başarıyla tamamla. Özel Yetenek: Sessizliğin Sesi – Düşmanlar, uyarıldığında artık yedekleme çağrısı yapmazlar.

Ock Karşıtı Elbise Nasıl Kilit Açılır: “Bello Pax In Bello” görevi sırasında elde edilmiştir. Özel Yetenek: Resupply – Dağıtılmış nano kafes mevcut gadget’ın çekimlerini sürekli doldurur.

Ev Yapımı Elbise (Mezuniyet Günü) Nasıl Kilit Açılır: İlk Sırt Çantası’nı tamamlayın, ardından New York’ta toplanan tüm Sırt Çantası’nı bulun. Özel Yetenek: Yok.

Koyu renk takım elbise Kilit Açma: New York’taki tüm Black Cat marka koleksiyonlarını bulun. Özel Yetenek: Yok.

Örümcek-Zırh Mk. II Kilit Açma: Seviye 5’e (1 dönüm noktası, 2 araştırma) ulaşın. Özel Yetenek: Kurşun Geçirmez – Manyetik olarak polarize edilmiş zırh kaplama, keskin nişancılar dahil tüm düşmanlara karşı geçici olarak kurşun geçirmez hale getirir.

Gizli savaş kıyafeti Kilit Açma: Seviye 7’ye (2 sırt çantası, 1 taban, 2 araştırma) ulaşın. Özel Yetenek: Silahlanma Yarışı – Düşmanları şaşırtmak ve silahlarını devre dışı bırakmak için deşarj güçlendirilmiş EMP birikimi.

Stark Suit (Mezuniyet kostümü) Nasıl Açılır: Seviye 10’da (3 suç, 1 üs, 1 araştırma) ulaş. Özel Yetenek: Örümcek-Bro – Savaşta geçici olarak yardım etmesi için Örümcek-Bro’u çağırın.

Negative Suit Kilit Açma: Seviye 11’e (2 yer işareti, 1 araştırma, 1 taban) ulaşın. Özel Yetenek: Negatif Shockwave – Yıkıcı bir negatif enerji dalgasını açığa çıkarmak için nano örgü parçacıkları senkronize eder.

Elektrik Yalıtımlı Takım Kilidi Açma: Seviye 13’e (1 araştırma, 1 üs, 3 suç) ulaşın. Özel Yetenek: Elektrikli Zımba – Kit temelli yüksek deşarj kondansatörleri geçici olarak eldiveni elektriklendirir, düşmanları elektriklendirir.

Örümcek Punk Kilit Açma: Seviye 16’ya (3 suç, 2 sırt çantası, 2 simge) ulaşın. Özel Yetenek: Rock Out – Düşmanları doğru ses dalgalarıyla patlatır.

Werstler Suit Kilidini Açma: Seviye 19’a ulaşın (2 taban, 2 araştırma, 2 sırt çantası). Özel Yetenek: Yüzüklerin Kralı – Web, düşmanlarını ağ örmek sizin fırlatır.

Fear Itseft Suit Kilit Açma: Seviye 21’e ulaşın (6 zorluk, 2 temel, 3 araştırma). Özel Yetenek: Dört Hasar – Yardımcı nano-kas sistemi geçici olarak ağır hasar verir.

Stealth (Big Time) Suit Nasıl Kilit Açılır: Seviye 23’e (2 temel, 3 yer işareti, 4 zorluk) ulaş. Özel Yetenek: Bulanıklaştırma Projektörü – Uyarılmamış düşmanların görüşlerinden sizi gizleyebilecek bir çarpıtma alanı oluşturun.

Örümcek-Zırh Mk. III Takım Kilit Açma: Seviye 27’ye (4 suç, 2 üs) ulaşın. Özel Yetenek: Titanyum Alaşımlı Levhalar – Dinamik yarı sıvı akıllı metal levhalar, keskin nişancı mermileri hariç, atıcılar da geri dönen tüm mermileri yansıtacak şekilde kristalleşir.

Örümcek Adam 2099 Siyah Takım Elbise Kilidi Açma: Seviye 29’da (4 araştırma, 2 üs, 2 suç) ulaşın. Özel Yetenek: Düşük Yer çekimi – Havada iken yer çekimini azaltın.

Demir Örümcek Elbisesi (Sonsuzluk Savaşı) Kilidi Açma: Seviye 31’de (4 suç, 3 üs, 3 zorluk) ulaş. Özel Yetenek: Demir Kollar – Hızla büyüyen mono-atomik demir alaşımı kristalinden yapılmış dört yapay kolla hasara yol açıyor.

Velocity Suit Kilit Açma: 33. Seviye’ye ulaş (4 zorluk, 2 sırt çantası, 2 simge). Özel Yetenek: Blitz – Micro-gyros daha hızlı sprint yapılmasına izin verir ve gerçek zamanlı momentum transferi düşmanları devirir.

Örümcek-Zırh Mk. IV Takım Kilit Açma: Seviye 35’de (4 zorluk, 4 üs, 3 simge) ulaşın. Özel Yetenek: Savunma Kalkanı – Deneysel manyetik örgü tüm hasarı geçici olarak emen bir enerji kalkanı oluşturur.

Spirit Spider Kilidi Açma: Seviye 37’ye ulaş (6 suç, 6 zorluk, 6 üs). Özel Yetenek: Ruh Ateşi – Kanalların dengesiz bir şekilde zarar veren elektrik ateş dalgaları … bir yerden.

Spider-Man 2099 Beyaz Takım Elbise Kilit Açma: Seviye 39’da (4 zorluk, 4 üs, 4 suç) ulaş. Özel Yetenek: Concussion Strike – Havalandırmalı concussive teknolojisi geçici olarak her saldırıyla uçan düşmanları gönderir.

Vintage Çizgi Roman Kostümü (Hücre Gölgeli) Kilidi Açma: Seviye 41’de (4 zorluk, 4 suç, 4 sırt çantası) ulaşın. Özel Yetenek: Quips – Düşmanlarının gururuna hakaret et.

Son Stand Takımı Kilit Açma: Seviye 45’de (20 suç) ulaş. Özel Yetenek: Sınırsız Öfke – Düşmanlar, kalkanları olsa bile saldırılarınızı engelleyemez veya kesemezler.

ESU Suit Kilit Açma: Seviye 50’ye ulaşın, ardından 50 gizli fotoğraf lekesinin tümünü bulun. Özel Yetenek: Yok.

Undies Kilit Açma:% 100 tamamlamaya ulaşın. Özel Yetenek: Equalizer – Siz de dahil olmak üzere herkes tek bir vuruşta iner.

Tüm takım elbise vitrin Marvel’in Örümcek Adamında 28 kıyafet var. Hepsi hikaye ilerlemesi, yan görevler ve koleksiyonlar aracılığıyla açıldı. Undies kostümü% 100 oyun tamamlama gerektiriyor. Daha sonra çeşitli koleksiyonlar ve yan aktiviteleri tamamlayarak gelen jetonlar için satın alabilirsiniz. Aşağıdaki video, tüm kıyafetlerin nasıl göründüğünü gösterir. Çoğu kıyafetin kendine özgü elbise gücü vardır. Satın alındıktan sonra, gücü başka herhangi bir kilidi açılmış elbise ile kullanabilirsiniz. Zamanlamaları; 1. Advanced Suit – 0:05 2. Classic Suit (Damaged) – 0:34 3. Classic Suit (Repaired) – 1:01 4. Noir Suit – 1:27 5. Scarlet Spider Suit – 1:54 6. Spider Armor MK II Suit – 2:21 7. Secret War Suit – 2:48 8. Stark Suit – 3:15 9. Negative Suit – 3:41 10. Electrically Insulated Suit – 4:08 11. Spider-Punk – 4:35 12. Wrestler Suit – 5:02 13. Fear Itself Suit – 5:29 14. Stealth (“Big Time”) Suit – 5:56 15. Spider Armor MK III Suit – 6:23 16. Spider-Man 2099 Black Suit – 6:50 17. Iron Spider Suit – 7:17 18. Velocity Suit – 7:43 19. Spider Armor MK IV Suit – 8:10 20. Spirit Spider – 8:37 21. Spider-Man 2099 White Suit – 9:04 22. Vintage Comic Book Suit – 9:31 23. Last Stand Suit – 9:58 24. Undies – 10:24 25. Homemade Suit – 10:51 26. Anti-Ock Suit – 11:18 27. Dark Suit – 11:45

Tüm Black Cat Stakeout konumları ve çözümleri; Marvel’in Örümcek Adamında 12 Kara Kedi Şapeli var. Aşağıdaki videoda hepsine konumlar ve çözümler gösteriliyor. İlki hikayenin bir parçası ve kaçırılmayacak. Kalan 11 harita üzerinde işaretlendi. Ancak zor kısım, Kara Kedinin şehrin etrafına dağılmış gizli bebeklerini bulmak. Fotoğraf noktasına ulaştığınızda, görüntülenen alanda gizli bebeği bulmanız gerekir. Hepsini topladıktan sonra, haritada bir görev işaretleyici den gösterilen Kara Kedinin sığınmasını bulmalısın. Black Cat’in gizlendiğini bulduğunuzda, Dark Suit ve “Cat Prints” ödülünü alacaksınız.

Tüm laboratuvar bulmaca çözümleri; Marvel’in Spider-Man oyununda Octavius ​​Industries’deki laboratuvara gidebilir ve on Spectrograph Araştırma Projesi ve on Devre Projesi tamamlayabilirsiniz. Bunlar, DNA dizilerini bulmanızı ve elektrik devrelerini bağlamanız gerektiren kısa bilmecedir. Ödül olarak XP, Araştırma jetonları ve “Bir Düzeltici-Bir Bit” ödülü kazanırsınız. Ek hikaye ana hikaye boyunca açıldı. Tüm projelerin kilidini açmak için tüm hikaye görevlerini tamamlayın. Hikayeyi tamamladıktan sonra, eksik projeleri tamamlamak için serbest dolaşım modunda laboratuvara geri dönebilirsiniz. Zamanlamaları; Spectrograph Project 1: Material Candidate Test L37 – 0:48 Spectrograph Project 2: Material Candidate Test X23 – 1:17 Spectrograph Project 3: Material Candidate Test B62 – 2:10 Spectrograph Project 4: Material Candidate Test V13 – 2:57 Spectrograph Project 5: Material Candidate Test C06 – 3:51 Spectrograph Project 6: Material Candidate Test V77 – 4:57 Spectrograph Project 7: Material Candidate Test S12 – 5:43 Spectrograph Project 8: Material Candidate Test R80 – 6:38 Spectrograph Project 9: Material Candidate Test X09 – 7:32 Spectrograph Project 10: Material Candidate Test P12 – 8:31 Circuit Project 1: Actuator Precision – 9:16 Circuit Project 2: Minimal Grip Force – 9:51 Circuit Project 3: Spatial Mapping – 10:15 Circuit Project 4: Balance Compensation – 10:36 Circuit Project 5: Power Efficiency – 11:30 Circuit Project 6: Microbable Calibration – 12:23 Circuit Project 7: Machine Learning Sub-System – 13:06 Circuit Project 8: Stage 1 Intracranial Interface – 13:57 Circuit Project 9: Stage 2 Intracranial Interface – 14:53 Circuit Project 10: Precision Targeting – 15:28

Easy ‘Hero For Higher’ trophy; Avengers Tower, oyundaki en yüksek bina ve en yüksek nokta. “Yukarı Doğu Yakası” bölgesinin ortasında bulunur. Üstünde büyük bir “A” var ve büyüklüğü nedeniyle göze çarpıyor. Kulede iki kırmızı ışık bulmak için üste tırmanın. “Daha Yüksek Kahraman İçin” ödülünü almak için kırmızı ışıklara tırmanın.

Easy ‘Hug It Our’ trophy; Yasa 2: “İkili Amaç” ana görevinde otomatik olarak Yol Madenlerinin kilidini açıyorsunuz. İşkembe Madeni gadget’nın kilidini açmak için bu göreve ulaş. Bunu yapmanın en hızlı yolu, Harlem’in Fisk Sığınağında dır (eğer daha önce tamamlanmışsa, siperlere geri dönerek istediğiniz zaman tekrar edebilirsiniz). Birbirine yakın duran birçok düşman grubu var. Bir diğerine bakan bir düşmana bir Trip Mine vur. Yolculuk madeni birlikte çalınmalarına neden olacak. Tekrarlamak ve on çift gruplamak için “Yeniden Başlat Kontrol Noktası” seçeneğini seçin. Trip Mines’in tükenmesi durumunda, Anti-Ock Suit’in “Resupply” becerisini kullanın. Aktif olarak seçilen araç olduklarında Seyahat Madenlerinizi anında şarj eder (hikayeyi tamamlamak için aldığınız kıyafet budur). Deneme başına 2-3 çift çiftlik yapabilirsiniz. Kontrol noktası yeniden başlatmasıyla bunu 1-2 dakika içinde yapabilirsiniz.

Easy ‘Sticky And Tricky’ Trophy; İlk önce, Webslinger yetenek ağacından “Air Tricks” becerisini satın al. Ardından, yüksek bir binaya gidin, atlayın ve Üçgen + Daire’yi basılı tutun ve inmeden ve “Yapışkan Ve Zor” kupasını almak için dört benzersiz numara yapmak için Yukarı, Sağ, Aşağı, Sol tuşlarına basın. Her hilenin bir dönüşünü yapın, çünkü sadece bir saniye sürer. Oyundaki en yüksek binalardan, yere çarpmadan önce yeterince zamanınız var.

Easy ‘With Great Power’ trophy; Ben Parker’ın mezarı Harlem’in kuzeybatısındaki (sol üst) köşedeki mezarlıkta. Oraya gittiğinde, mezarı vurgulamak ve “Büyük Güçle …” ödülünü almak için R3’e bas.

Kupalar; Ödül almak için aşağıdaki görevlerden birini başarıyla tamamlayın: Daha Büyük Ol (Platinum): Tüm kupaları topla. I Heart Manhattan (Gold):% 100 tüm bölgeleri tamamlıyor. Üstün Örümcek Adam (Altın): Tüm Becerilerin Kilidini Aç. Her Mevsim İçin Bir Takım (Gümüş): Tüm Takımları Satın Al. Backpacker (Gümüş): Tüm Sırt Çantalarını topla. Kedi Baskıları (Gümüş): Black Cat’i takip edin. Mahalle İzleme (Gümüş): Bir İlçedeki tüm İhtilaf Suçlarını tamamla. Üs As (Bronz): Tüm hedefleri bir tabanda tamamlayın. Şaşırtıcı Kapsama (Bronz): Tüm Gözetleme Kuleleri devreye girdi. Ve aşağı kal! (Bronz): Seviye 1 Combat Benchmark’ı tamamla. Araknofobi (Bronz): 75 Stealth Takedowns gerçekleştirin. Binmek için doğmuş (Bronz): Metroya 5 kez bin. Kedinin Torbadan Çıkışı (Bronz): Tahsil edilen bir Kara Kedi toplayın. Friendly Neighborhood Spider-Man (Bronz): Tüm Yan Görevlerini tamamla. Yüksek Kahraman (Bronz): Avengers Tower’ın tepesine levrek. Salıncak Kralı (Bronz): Seviye 1 Gezme Kriterini tamamla. Kayıp ve Bulunan (Bronz): 5 Sırt Çantası topla. Overdrive (Bronz): 10 Araç Çekmeyi Tamamla. Ar-Ge (Bronz): Tüm Araştırma İstasyonlarını tamamlayın. Bilim FTW! (Bronz): El Sanatları 15 Yükseltmeleri. Gezilebilecek Yerler (Bronz): Haritadaki Tüm Simgeleri Fotoğraflayın. Şehir Hakkında Örümcek Adam (Bronz): 10 kişiyi selamlayın. Örümcek Duyarlı (Bronz): Mükemmel Dodge 10 saldırı. Yapışkan ve Zor (Bronz): İnmeden önce 4 benzersiz zincir. Bilimsel Yöntem (Bronz): İlk geliştirmenizi yapın. Ayrıca, 26 gizli kupa vardır: Tüm Kral Adamları (Gümüş): Her Fisk Hideout’u alın. Slammer’e geri dönün (Gümüş): Her Mahkum Kampını yıkın. İç Koruma Alanı (Gümüş): Her bir Şeytan Deposunu yıkın. Master of Master (Gümüş): Taskmaster’ı alt et. Paralı Taktikler (Gümüş): Her Sable Outpost’u çıkarın. Okul (Gümüş): Yolsuz Öğrenci görevlerinin tümünü tamamla. Bir Fixer-Upper (Bronz): Laboratuardaki tüm isteğe bağlı projeleri tamamla. Challenge Finder (Bronze): Şehirdeki her Taskmaster Challenge oyununu bir kere tamamla. Şeytanlar Ortaya Çıkıyor (Bronz): Tam Yasası 1. Oyunu Sonlandır (Bronz): 3. Hareketi tamamla. Öfke Yumrukları (Bronz): Taskmaster Savaş Mücadelesinde Muhteşem veya Daha İyisi Ol. Topraklı (Bronz): Elektro ve Akbaba’yı alt et. Hug It Out (Bronze): 10 çift düşmanı Trip Madines ile birlikte öldür. Kingpin’i yıkmak (Bronz): Fisk’i alt et. Ninja (Bronze): Taskmaster Stealth Challenge’da Muhteşem veya daha iyi ol. Güvercin Avcısı (Bronz): Howard’ın Güvercinlerinin hepsini yakala. Şok ve Huşu (Bronz): Shocker’ı alt et. Kısa Sigorta (Bronz): Taskmaster Bombası Mücadelesinde Muhteşem veya daha iyi olun. Snappy Dresser (Bronze): 5 yeni Spider-Suit giy. Casus Avcısı (Bronz): Taskmaster Drone Challenge’da Muhteşem veya daha iyi olun. Kalıcı Olumlu (Bronz): Li’yi Yen. Sokma ve Ezme (Bronz): Akrep ve Gergedanı Yenin. Altı Meclis (Bronz): Tam Yasası 2. Tombstone Takedown (Bronze): Tombstone’u alt et. Kanat It (Bronz): Kent çatıları arasında geçiş yapın. Büyük Güçle … (Bronz): Ben Parker’ın mezarına saygı gösterin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.