Oyun İstasyonu

Red Dead Redemption 2 (RDR 2) Hileleri

Red Dead Redemption 2 (RDR 2) Hileleri

Red Dead Redemption 2 oyununun PS4 ve XBox One konsollarındaki tüm hilelerini bu sayfada bulabilirsiniz. GTA 5’in aksine RDR2 oyunundaki hileler oyun içerisindeki kelime ve cümlelerden oluşuyor. Şu anda onaylanan toplam 37 adet hile bulunuyor ve bunlar sınırsız mühimmat, can yenileme, can artışı ve at elde etme gibi hilelerden oluşuyor.

Red Dead Redemption 2 PS4 ve Xbox One hileleri nasıl kullanılır ?

Red Dead Redemption 2’de hile kullanmak için öncelikle oyunu durdurun, AYARLAR menüsüne girin ve PlayStation 4 için ÜÇGEN butonuna, Xbox One için ise Y tuşuna basın. Ardından aşağıdaki hile kodlarından dilediğinizi yazın. Mesajı yazdığınızda hileyi aktifleştirdiğinize dair mesaj göreceksiniz. Eğer oyunu kaydederseniz daha sonra tekrar yazmanıza gerek olmayacak. Hileler menüsünden aç ve kapat seçeneklerini kullanabileceksiniz.

Bazı hileler yazdığınızda aktif olmayabilir. Bunun sebebi ise bazı ön gereksinimler olmasıdır. En çok rastlanan ön gereksinim ise gazetelerdir. Belli bir bölüm ya da görev sonrasında gazeteler içlerinde bu hile kodları gizli bir şekilde aktif olmaktadır. Hile kodunu girdiğinizde ilgili gazete eşyalarınız arasında olmalıdır. Aşağıdaki tabloda her bir hileyi ve gereksinimlerini görebilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir gereksinimi olmayan hileleri de görebilirsiniz.

Uyarı: Hile kullanmadan önce oyunu kaydedin. Hile kullanmak oyundaki mevcut ilerlemenizi kaydetmenizi, başarı ve kupalarınızı kaydetmenizi engelleyecektir. Yeşil ile gösterilen hileler herhangi bir gereksinim istemeyen hilelerdir.

Red Dead Redemption 2 Hileleri Sizlerle

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.