Oyun İstasyonu

Valorant İsim Değiştirme veya Nick Değiştirme Nasıl Yapılır ?

20.09.2020
1.643
Valorant İsim Değiştirme veya Nick Değiştirme Nasıl Yapılır ?

CS:GO gibi bir efsanenin alternatifini farklı bir bakış açısı ile hayata geçiren ve bu işte başarılı olan Riot Games’in yeni oyunu Valorant’da nick veya isim değiştirme nasıl yapılır onu açıklayacağız.

Valorant’a kayıt olurken aldığınız isim veya nick ten memnun değilseniz gelin hep beraber isim nasıl değiştirir yapalım.

  • Valorant’da ismimizi değiştirmek istiyorsak ilk önce yapımcı şirket Riot Games üzerinden değiştirmemiz gerekiyor. Riot Games resmi sayfasına girerek burada Riot hesabımızı ilk önce açmamız gerekiyor.
  • Giriş yapmanızın ardından karşınıza bir menü çıkacak. Burada yer alan menüde ikinci sırada bulunan RIOT ID yazısına tıklayın.
  • Karşınıza çıkacak olan bölümde size ait olan RIOT ID görünecek. Burada isminizin hemen yanında bulunan kalem simgesine tıklayarak düzenleme işlemine başlayın.
  • YENİ RIOT ID yazan bölüme kullanmak istediğiniz yeni isminizi yazın. Buraya yazacağınız ismin aralarında boşluk dahi olabilir.
  • İsminizi yazdıktan sonra yandaki kutucuğun altında yer alan Rasgele düğmesine tıklayın ve ardından aşağıda yer alan Gönder butonuna tıklayın.

Tüm bu işlemleri tamamlamanız ardında Valorant içindeki isminiz değişmiş olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.