Oyun İstasyonu

Grand Theft Auto 6 Hakkında Her Şey!

05.06.2019
1.842
Grand Theft Auto 6 Hakkında Her Şey!

Rockstar Games’in çalışmalarını sürdürdüğü GTA 6 ile ilgili uçuk kaçık bir sürü iddia atıldı, şimdi bunlardan gerçeğe uygun olasılığı yüksek olanlarını inceleyeceğiz.

En güncel iddia olarak oyunda oynayacağımız karakterlerden en az birinin kadın karakter olacağı yönün de, bunun olmama gibi bir ihtimali bulunmuyor bildiğimiz kadarı ile Rockstar Games daha önceden kadın karakter ile ilgili açıklamalar yapmış ve olumlu bir duruş sergilemişti.

Bir diğer bir iddia gelecek olursak, oyuncular tarafından da tahmin edilemeyecek derecede büyük bir haritaya sahip olunacağı yönünde, hata şehirler arası seyehat edilebileceği ve bu tecrübenin oyuncuları oyunun içine ve hikaye ye daha bağlayacağı düşünülüyor. Bütün oyun firmaları arasında bunu hakkı ile yapacak tek bir firma Rockstar Games olacağını düşündüğümden olması yüksek ihtimal.

Bunun yanında oyun hikayesinde sıfırdan başlayıp kendimize bir suç şebekesi kurduğumuzdan bahsediliyor, klasik bir GTA hikayesi gibi ama burada benim düşüncem Rockstar Games ters köşe yapabilir.

Tüm bu iddialarla birlikte oyuncuların bekleyişi sürüyor. Oyunlar ilgili kesin detaylı bir bilgi firmadan gelecek açıklamaya bağlı, en yakın ihtimalde E3 2019 etkinliği diye umuyoruz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. flamer dedi ki:

    2021’in yazına çıkar.