Oyun İstasyonu

Grand Theft Auto V (GTA5) Tam Çözüm (2.Kısım)

03.02.2020
3.589
Grand Theft Auto V (GTA5) Tam Çözüm (2.Kısım)

Grand Theft Auto 5 tam çözüm videolu anlatımının 2. kısıma buradan ulaşa bilirsiniz.

Hikaye Görevi: Boiler Suits

Blitz Play plan aşamasından sonra haritada (HS) harfine gidip görevi başlatıyoruz. Ara sahneden sonra Pillbox Hill’de bulunan Ammo-Nation dükkanından video da gördüğünüz gibi sağ tarafa dönerek 3 farklı renk seçeneğine sahip olan kıyafetten birini seçip çıktıktan sonra görev tamamlanıyor.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Face Time: 30 saniyeden daha kısa sürede alışverişi tamamlayın.
– United Colors: Her karakter için farklı renk kıyafet alın.

Hikaye Görevi: Masks

Blitz Play plan aşamasından sonra haritada (HS) harfine gidip görevi başlatıyoruz. Sahilde bulunan dükkandan maskeleri almamız lazım 3 ana karakter için maske alacağız buradan White Hockey Mask adlı maskeden 3 adet alıp görevi tamamlayın.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Face Time – Alışverişi 20 saniyede tamamlayın.
– Cliché – Tüm karakterlere White Hockey Mask satın alın.

Hikaye Görevi: Trash Truck

Blitz Play plan aşamasından sonra haritada (HS) harfine gidip görevi başlatıyoruz. Mirror Park yakınlarındaki çöp kamyonunu çalmamız gerek. Peşimize polis takılırsa onları atlatıp FBI garajına park edin görevi bitirin.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 05:00 dakikadan daha az sürede bitirin.
– Undented – Kamyona hiç hasar vermeden gidin.
– In The Dust – Kamyonun en son hızına ulaşın.

Hikaye Görevi: Tow Truck

Blitz Play plan aşamasından sonra haritada (HS) harfine gidip görevi başlatıyoruz. Elysian Island’da bulunan çekici kamyonunu çalacağız. Kamyonun yanında ki araba tamircisini bayıltın ve kamyonu çalın polisleri atlatın ve kamyonu FBI garajına götür görevi tamamla.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Time – 03:00 dakikadan daha az sürede bitirin.
– Not a Scratch – Kamyona hiç hasar vermeden gidin.
– Truckin’ – Kamyonun en son hızına ulaşın.

Hikaye Görevi: Blitz Play

Soygun hazırlıklarını tamamladıktan sonra (H) harfine gidip görevi alalım. Radarda görülen yere gittikten sonra ara sahnede Michael soygunun nasıl yapılacağını anlatacak. Ara sahneden sonra çöp kamyona binin haritada gösterilen yere koyun. Kısa bir süre sonra zırhlı araç bize doğru gelecek otomatik olarak kontrol Frankline geçecek ve çekici kamyon ile zırhlı araca çarpın devirin. Şimdi yapışkan bombalarla ile kapıyı patlatın paketi alın. Alarm devreye girdiği için LSPD’nin yarısı bize doğru gelecek ve çatışmaya hazırlanın. Burada çok sık karakter değiştirmemiz lazım. Video da gördüğümüz şekilde önden arkadan yandan her şekilde düşman gelecek bunlarla baş etmemiz lazım. Oyun bize yapacaklarımı söyleyeceği anlar olacak bunlardan biride Michael’in uyarısı üzerine Trevor’a geçip çatıdaki sniperleri haklamamız lazım. Aynı şekilde helikopteri de bu şekilde halletmemiz lazım çatışma bittikten sonra çöp kamyonuna binip işaretli yere gitmeliyiz burada çöp kamyonuna yapışkan bomba ile patlatıp daha önceden bıraktığımız araba ile bölgeden uzaklaşın. Otomatik olarak Michael’e geçeceğiz haritada ki işaretli yere gidip görevi bitiriyoruz.

Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:

– Hawk Down – Trevor ile helikopteri düşürün.
– Headshots – 12 düşmanı kafadan vurun.
– Accuracy – En az %60 isabet oranı ile oynayın.
– Switcher – 10 kere karakter değiştirin.

Hikaye Görevi: Mr. Richards

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.